III Powiatowe Targi Edukacyjne i Targi Pracy PDF

14.03.2018 r. w hali Sportowo - Widowiskowej w Krotoszynie, odbyły się III Powiatowe Targi Edukacyjne i Targi Pracy. Tegoroczni absolwenci gimnazjów mieli okazję zapoznania się z ofertą kształcenia w naszym powiecie. Słodki poczęstunek przygotowali uczniowie kierunków gastronomicznych pod kierunkiem pani Marioli Kaczmarek. Ogromne podziękowania dla nauczycieli i uczniów, którzy przygotowali stoisko naszej szkoły oraz wolontariuszom... jak zawsze można na Was liczyć!!!

zobacz zdjęcia

 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
21 czerwca 2019

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!