Warsztaty 2018 PDF

W dniu 16 marca 2018r młodzież kształcąca się w zawodach hotelarsko-gastronomicznych uczestniczyła w warsztatach zawodowych w murach Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu pod opieką p. Marioli Ilnickiej, Marioli Kaczmarek oraz Piotra Wawrzyniaka. Studenci WSHiG w Poznaniu prezentowali swoje umiejętności barmańskie, przekazując naszym przyszłym fachowcom tajniki przyrządzania wyszukanych koktajli i drinków. Poza tym młodzież wzięła udział w krótkim szkoleniu "Carving - sztuka tworzenia", które prowadziła Andżelika Gołębiowska - mistrzyni Ogólnopolskiego Konkursu Carvingu.
Mistrzyni wykonywała fantazyjne dekoracje z warzyw i owoców. Każdy wykonany element był małym dziełem sztuki. Uczelnia urządzona wewnątrz jak hotel, posiadająca własną restaurację wspaniale oddała klimat pracy przyszłych specjalistów,

Mariola Ilnicka

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!