Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Krotoszyna i Starosty Kotoszyńskiego!!! PDF

23.03.2018 r. w ZSP nr 3 odbył się turniej szachowy, którego organizatorami były: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II oraz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Krotoszynie.

Turniej miał na celu popularyzację gry w szachy, zapewnienie uczniom ciekawej możliwości spędzenia wolnego czasu, stworzenie młodym zawodnikom możliwości rywalizacji sportowej, aktywizacja rywalizacji międzyszkolnej. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych: gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Do rywalizacji stanęło 40 zawodników.

 

Wyniki rywalizacji:
Kategoria gimnazjum:

  • I miejsce Mateusz Kościółek – SP Benice
  • II miejsce Maciej Sobański – SP nr 1 im. Powstańców Wlkp Krotoszyn
  • III miejsce Joanna Pluta – SP nr 8 im. Marii Skłodowskiej – Curie Krotoszyn

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

  • I miejsce Kacper Skrzypczak – ZSP nr 2 im. K.F. Libelta Krotoszyn
  • II miejsce Damian Augustyniak – ZSP nr 1 Krotoszyn
  • III miejsce Michał Wojtkowiak – ZSP nr 3 im. Jana Pawła II Krotoszyn

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci trzech pierwszych miejsc w swoich kategoriach otrzymali puchary i nagrody, których fundatorami byli: Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka, Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek, Bank Spółdzielczy w Krotoszynie oraz pani dyrektor SP nr 1 Sławomira Kalak i pani dyrektor ZSP nr 3 Izabela Kossakowska.
W imieniu Starosty Krotoszyńskiego puchary wręczył zastępca naczelnika Wydziału Edukacji Kultury i Sportu pan Waldemar Wronecki.Turniej przygotowali nauczyciele: z ZSP nr 3 pani Justyna Politowicz oraz ze SP nr 1 pan Piotr Moraś. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjęcie zaproszenia, wspaniałą rywalizację i dobrą zabawę.

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!