Fryzjerzy na targach w Poznaniu PDF

W niedzielę 25 marca 2018 uczniowie naszej szkoły uczący się w zawodzie fryzjer wzięli  udział w wycieczce do Poznania na  targi fryzjerskie i kosmetyczne LOOK i beauty VISION 2018. Mieliśmy okazję w tym dniu obserwować widowiskowe pokazy gwiazd fryzjerstwa, poznać najnowsze trendy w cięciu, koloryzacji oraz upięciach. Najlepsi fryzjerzy i kosmetyczki z całego kraju prezentowali najmodniejsze fryzury oraz zaskakujące stylizacje będące inspiracją na cały 2018 rok.

Podczas targów odbywały się pokazy, konkursy oraz Mistrzostwa Polski we fryzjerstwie, gdzie o prestiżowy tytuł walczyli juniorzy, jak i seniorzy. Wszyscy uczestnicy konkursów wykazali się kreatywnością, dynamiką i dopasowaniem stylizacji do urody modelów.
Zwiedzający mieli okazję skorzystać z darmowych porad, jak również poddać się nowym jak i już znanym zabiegom. Wydarzenie to jest również doskonałą okazją, aby zakupić profesjonalne preparaty do włosów, ozdoby do stylizacji, a także zapoznać się z ofertą nowoczesnego wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych. W tegorocznej edycji targów miała miejsce nowość – Barber Street – czyli strefa pokazów i prezentacji, gdzie eksperci poruszali tematykę głównie związaną technikami strzyżeń, trendami oraz produktami do męskich stylizacji.
Jak co roku na targach gościły gwiazdy telewizji i Internetu m.in. Maciej Maniewski znany z „Afery fryzjera”, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z „Ostrego cięcia” oraz modelka Osi Ugonoh.
Opiekunami wycieczki pełnej wrażeń i nowych doświadczeń były: p. Renata Nele oraz p. Aleksandra Łopaczyk.

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!