XIX finał Licealiady PDF

W dniu 19.04.2018r  w Poznaniu w hali „ARENA” odbył się XIX finał Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Do finału awansowały 4 najlepsze zespoły z całego województwa:

 

  • ZSGD POZNAŃ – DOMINIK HAJDUK
  • LO SMS PIŁA – TOMASZ ASZEMBERG
  • ZSP NR3 KROTOSZYN- RENATA MARSZAŁEK- POPIEL
  • ZSP WRZEŚNIA – ROBERT CZERNIAK

 

Prezes Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska” p. Zdzisław Urbańczyk i prezes „Poznańskiego” Szkolnego Związku Sportowego p. Paweł Filipowski otworzyli imprezę życząc wszystkim zawodnikom sportowej rywalizacji. W pierwszym meczu półfinałowym spotkały się zespoły LO SMS PIŁA oraz ZSP NR3 KROTOSZYN. Zespół z Piły był faworytem tego spotkania i pokonał zespół z Krotoszyna 2:0. W drugim meczu półfinałowym spotkały się zespoły ZSGD POZNAŃ oraz ZSP WRZEŚNIA i tu również nie było niespodzianek zwyciężył zespół z Poznania 2:0. Mecz o trzecie miejsce był bardzo wyrównany i dopiero w końcówkach setów zespół z WRZEŚNI przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę zwyciężając 2:0. W meczu o złoty medal spotkały się zespoły z Piły i Poznania. Po zaciętej walce i wspaniałych wymianach to zespół z Poznania po raz pierwszy sięgnął po złoty medal wygrywając z Piłą 2:0. Po ostatnim gwizdku nastąpiło uroczyste wręczenie pamiątkowych  grawertonów oraz dyplomów i medali. Jesteśmy dumni z naszych siatkarzy, którzy są czwartą drużyną w Wielkopolsce.

Skład zespołu: Kapitan Maksymilian Grządka, Wiktor Grześkowiak, Patryk Śnieciński, Dominik Król, Adrian Plewa, Mateusz Sroczan, Jakub Sobkowiak, Damian Wróbel, Adam Janicki. Zespół prowadzi Renata Marszałek – Popiel.

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!