Dyżur pielęgniarki PDF

 

Godziny otwarcia gabinetu pielęgniarki szkolnej

 

 

Dzień

 

 

Godzina

 

 

Poniedziałek

 

7.30   -  11.00

 

 

Wtorek

 

 

12.05 -  15.35

 

 

Środa

 

 

7.30   -  11.00

 

 

Czwartek

 

 

11.35 -  15.00

 

 

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!