rekrutacja
Rekrutacja 2020/21 PDF

 

REKRUTACJA !!!


 

Ósmoklasisto!

Nadeszła pora na podjęcie decyzji o wyborze dalszego kierunku kształcenia. Od tego wyboru może w przyszłości zależeć Twój sukces zawodowy. Wybór szkoły ponadpodstawowej jest bardzo ważną decyzją.

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II
to szkoła, w której oferujemy atrakcyjne kierunki kształcenia dla każdego!

Ponadto umożliwia uczestnictwo w wielu zawodach sportowych, konkursach i olimpiadach oraz pozwala na rozwijanie własnych umiejętności i zainteresowań, nie tylko poprzez obowiązkowe zajęcia edukacyjne, ale również dzięki prowadzonym  bezpłatnym zajęciom pozalekcyjnym (koła zainteresowań, akcje charytatywne, zajęcia wyrównujące i rozwijające). Nasza Szkoła to nowoczesna instytucja tworząca możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Od lat uczymy, szkolimy, pomagamy. Wierzymy, że każdy może osiągnąć sukces dlatego robimy wszystko aby stało się to dla Ciebie jeszcze łatwiejsze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, opiniami abyś był pewien, że dobrze wybrałeś.

coollogo_com-317312761.png - 57.14 Kb


 

coollogo_com-169516677.png - 135.78 Kb

 

Nasza oferta edukacyjna jest obszerna i dzięki temu możesz wybrać to co Cię najbardziej interesuje! Dlaczego określamy się nowoczesną instytucją? Ponieważ udostępniamy Ci wiele możliwości aby nauka była prosta i przyjemna. Wprowadzamy zmiany i ulepszamy. Doskonalimy się jednocześnie sprawiając, że jakość naszych usług jest na wysokim poziomie.

 

 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do ogólnodostępnych szkół ponadpodstawowych dla młodzieży, prowadzonych przez Powiat Krotoszyński odbywa się systemem elektronicznym. W tym celu kliknij obok na baner REKRUTACJA (pojawi się w momencie udostępnienia platformy przez starostwo). W przypadku problemów zapraszamy do naszego sekretariatu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

 

Harmonogram rekrutacji

 

NABÓR DO SZKOŁY PROWADZONY JEST W SYSTEMIE ELEKTRONICZNYM

www.powiatkrotoszynski.edu.com.pl

Szczegóły znajdziesz tutaj (pdf)

Terminy naboru tutaj

----------------------------------------------

Badania lekarskie:

  • CER-medic
Zakład Opieki Medycznej
ul. Przemysłowa 19, Krotoszyn
tel. 62 588 02 03
  • MEDYK
MEDYCYNA PRACY
Plac Jana Pawła II  3, Krotoszyn
tel. 62 722 71 82

---------------------------------

Przewodnik dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych, którzy samodzielnie zakładają konto w systemie znajdziesz tutaj

 


Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
25 czerwca 2021

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!