Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

rekrutacja


Rekrutacja 2018/19 PDF

 

REKRUTACJA !!!


 

Gimnazjalisto!

Nadeszła pora na podjęcie decyzji o wyborze dalszego kierunku kształcenia. Od tego wyboru może w przyszłości zależeć Twój sukces zawodowy. Wybór szkoły ponadgimnazjalnej jest bardzo ważną decyzją.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II
to szkoła, w której oferujemy atrakcyjne kierunki kształcenia dla każdego!

Ponadto umożliwia uczestnictwo w wielu zawodach sportowych, konkursach i olimpiadach oraz pozwala na rozwijanie własnych umiejętności i zainteresowań, nie tylko poprzez obowiązkowe zajęcia edukacyjne, ale również dzięki prowadzonym  bezpłatnym zajęciom pozalekcyjnym (koła zainteresowań, akcje charytatywne, zajęcia wyrównujące i rozwijające). Nasza Szkoła to nowoczesna instytucja tworząca możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Od lat uczymy, szkolimy, pomagamy. Wierzymy, że każdy może osiągnąć sukces dlatego robimy wszystko aby stało się to dla Ciebie jeszcze łatwiejsze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, opiniami abyś był pewien, że dobrze wybrałeś.

coollogo_com-317312761.png - 57.14 Kb


 

coollogo_com-169516677.png - 135.78 Kb

 

Nasza oferta edukacyjna jest obszerna i dzięki temu możesz wybrać to co Cię najbardziej interesuje! Dlaczego określamy się nowoczesną instytucją? Ponieważ udostępniamy Ci wiele możliwości aby nauka była prosta i przyjemna. Wprowadzamy zmiany i ulepszamy. Doskonalimy się jednocześnie sprawiając, że jakość naszych usług jest na wysokim poziomie.

 

 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 do ogólnodostępnych szkół ponadgimnazjalnych dla młodzieży na podbudowie gimnazjum, prowadzonych przez Powiat Krotoszyński odbywa się systemem elektronicznym. W tym celu kliknij obok na baner REKRUTACJA (pojawi się w momencie udostępnienia platformy przez starostwo). W przypadku problemów zapraszamy do naszego sekretariatu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

 

Harmonogram rekrutacji

 

NABÓR DO SZKOŁY PROWADZONY JEST W SYSTEMIE ELEKTRONICZNYM

www.powiatkrotoszynski.edu.com.pl

  • od 14 maja 2018 r. do 30 maja 2018 r. do godz. 15:00 :

- wydrukowane podanie (podpisane przez kandydata i rodziców lub opiekunów prawnych)

- kserokopia odpisu aktu urodzenia

- 3 fotografie

- zaświadczenie o przyjęciu na praktyczną naukę zawodu ( dotyczy kandydatów do Branżowej Szkoły I stopnia) oraz pieczęć Cech Rzemiosł Różnych jeżeli umowa o praktyczną naukę zawodu z uczniem zawierana będzie przez Cech Rzemiosł Różnych

  • od 15 czerwca 2018 r. do 19 czerwca 2018 r. do godz. 15:00 możliwość dokonania zmiany wyboru szkoły i/lub zmiany kolejności wybranej szkoły.
  • od 22 czerwca 2018 r. do 25 czerwca 2018 r. do godz. 15:00

- kserokopie świadectw ukończenia gimnazjum i zaświadczenie o wynikach egzaminów gimnazjalnych

  • 11 lipca 2018 r. godz. 10:00 – ogłoszenie listy kandydatów
  • do 19 lipca 2018 r. do godz. 12:00

- oryginały świadectw ukończenia gimnazjum i zaświadczenia o wynikach egzaminów ( o ile nie zostały dostarczone wcześniejszym terminie )

  • 20 lipca 2018 r. do godz.13:00 – lista przyjętych uczniów

- zaświadczenie o braku przeciwwskazań do wykonania zawodu (dotyczy kandydatów ubiegających się o przyjęcie do szkoły), skierowania na badania do pobrania w sekretariacie szkoły do 12 lipca 2018 r.

 

Badania lekarskie:

  • CER-medic

Zakład Opieki Medycznej

ul. Przemysłowa 19

Krotoszyn

  • MEDYK

MEDYCYNA PRACY

Plac Jana Pawła II  3

Krotoszyn

---------------------------------

Przewodnik dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych, którzy samodzielnie zakładają konto w systemie znajdziesz tutaj

 

 

 


Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!