absolwenci
absolwenci PDF

Najlepsi absolwenci w dziejach szkoły

 

2017

Technikum – Magdalena Kupczyk, Justyna Owczaryszek, Klaudia Radziszewska, Kamil Talarczyk, Robert Wilczura

Zasadnicza Szkoła Zawodowa -  Szymon Marcia, Monika Hordecka, Mateusz Kaczmarek, Krystian Lisiecki

 

2016

Technikum – brak

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Klaudia Ryba, Weronika Ignasiak, Angelika Lesznik, Patryk Chrobot, Bartosz Patalas

 

2015

Technikum – brak

Zasadnicza Szkoła Zawodowa -  Kinga Keller

 

2014

Technikum – Talaga Mariusz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Pogoda Anna, Szlachta Bartosz

 

2013

Technikum –

Zasadnicza SzkołaZawodowa – Jakubek Alicja

 

2012

Technikum – Kryś Dominik

Zasadnicza Szkoła Zawodowa – Kaczmarek Ewelina, Kaniecka Sandra, Marszałek Agnieszka, Baran Beata, Tomczak Patrycja

 

2011

Technikum –

Zasadnicza Szkoła Zawodowa -  Zawodna Agnieszka, Trawińska Natalia, Kopka Joanna, Chrobot Magdalena, Zybała Anna, Stryjak Anna, Durczyńska Milena

 

2010

Technikum –

Zasadnicza Szkoła Zawodowa -  Snela Katarzyna, Golińska Małgorzata, Więcek Szymon

 

2009

Technikum : Adrian Fornalczyk

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Szymon Pogoda, Martyna Dolata, Klaudia Kaniecka

Technikum Uzupełniające: Beata Rembas, Marzena Trawińska, Marlena Kaźmierczak, Katarzyna Szumna, Arkadiusz Kujawa

 

2008

Technikum : Mikołaj Sułkowski, Jan Kolanowski, Marcin Czwojdziński

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Marta Wichłacz, Krystian Plewiński

 

2007

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Karol Gościniak

 

2005

Technikum Elektryczne: Adam Kostka, Tomasz Grześkowiak, Jarosław Kokot

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Roksana Kubiak, Piotr Czubak, Dawid Jędrkowiak

 

2004

Technikum Elektryczne: Dominik Kostka, Łukasz Durczyński

Technikum Mechaniczne: Remigiusz Reyer, Łukasz Furmański, Paweł Grobelny, Paweł Wajrauch

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Karolina Kowalewska

 

2003

Techniukum Elektryczne: Zbigniew Zieleziński, Paweł Reyer, Krzysztof Osuch

Liceum Zawodowe: Daniel Waldowski

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Agnieszka Kryś, Anna Konarczak

 

2002

Technikum Elektryczne: Leszek Woźny, Paweł Chudy

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Waldemar Sikora, Łukasz Kempa

 

2001

Technikum Elektryczne: Marcin Wiatrak, Marcin Robakowski

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Ewelina Czubak, Remigiusz Reyer, Paweł Wajrauch, Paweł Grobelny, Łukasz Furmański

 

2000

Technikum Elektryczne: Paweł Staniek, Artur Grygiel

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Katarzyna Ziemczak, Karolina Chałupniczak, Marek Kierasiński

 

1999

Technikum Elektryczne: Michał Kaczmarek, Wojciech Maciejewski, Marcin Wagner

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Tomasz Waleński, Cezary Patalas, Przemysław Namysł, Marcin Sperzyński

 

1998

Technikum Elektryczne: Łukasz Puślecki, Jakub Leśniewicz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Paweł Szopiński, Katarzyna Sikora, Marcin Laska

 

1997

Technikum Elektryczne: Sławomir Sztajer, Rafał Wojtkowiak, Sławomir Augustyniak

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Magdalena Bruder, Wioletta Paprocka, Aleksandra Jamry

 

1996

Technikum Elektryczne: Jarosław Ratajek, Robert Gabrysiak,

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Małgorzata Nowacka, Agnieszka Woźna, Edyta Krysztofiak

 

1995

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Sergiusz Wolniak, Agnieszka Talaga, Jarosław Bieliński

1994

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Małgorzata Konieczna, Piotr Karwik, Krzysztof Kaczmarek

1993

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Marek Konieczny, Marlena Drygas, Dariusz Nowaczyk

1992

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Katarzyna Cegielska, Alicja Gościniak, Katarzyna Maciejewska, Maciej Jarus, Dorota Serek

1991

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Jurdziak Krystyna, Mikołajczyk Marek, Konieczna Danuta, Konieczna Hanna

1990

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Sławomira Szyrner, Ostojska Renata, Winna Renata

opr. E. Janiczek

 


Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!