osiagniecia
PDF

Osiągnięcia

Łukasz Galanty
I miejsce w eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu Losy Żołnierza Polskiego 1996

Sławomir Sztajer
III miejsce w eliminacjach Okręgowej Olimpiady Filozoficznej w Łodzi, finalista eliminacji centralnych 1997

Cezary Patalas
I miejsce w eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu Losy Żołnierza Polskiego, III miejsce w eliminacjach regionalnych we Wrocławiu 1997

Waldemar Waleński
I miejsce w eliminacjach okregowych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym w Poznaniu, finalista eliminacji centralnych 1997

Paweł Grobelny
I miejsce w eliminacjach centralnych w Ogólnopolskim Konkursie z zakresu wiedzy BHP 2002

Łukasz Furmański
Adam Kostka
stypendium Prezesa Rady Ministrów - 2003

Marcin Czwojdziński
Piotr Miękus
Mikołaj Sułkowski
I miejsce drużynowo w I Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym w Płocku - 2008

 

2008-09

  • I m - Łukasz Olszewski – Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej
  • I m – Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej
  • III m – Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Mechaniczny w Płocku
  • II m drużyny  - Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
  • I m  szkoły- Powiatowy Konkurs Krwiodawstwa „Złote Serce”

 

2009-10

  • II m - Łukasz Olszewski – Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej , udział w finale wojewódzkim

 

2010-11

  • III m -  Zofia Kuzia – Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski w Kaliszu
  • I m drużyny  - Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

 

2011-12

  • I m – Mateusz Pluta - Powiatowy etap konkursu „Nasza Europa”
  • II m – Mateusz Pluta - Powiatowy etap konkursu „Nasza Europa”
  • III m – Rafał Jamry – wojewódzkie eliminacje „Konkurs na najlepszego ucznia w zawodzie  kucharz, cukiernik, piekarz”
  • I m – Marta Kurzawa – Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski w Kaliszu
  • II m drużyny  - Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

 

2012-13

  • I m – drużyna - Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
  • Mariusz Talaga – stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • I m – Powiatowe Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej o puchar starosty
  • II m - Monika Zawieja– Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski w Kaliszu

 

2013-14

  • II m – Kinga Keller – konkurs literacko-muzyczny „Nasze talenty w Europie”
  • I m – drużyna - Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
  • II m – drużyna – finał rejonowy  w Tenisie Stołowym
  • Wyróżnienie – Piotr Drożdżyński – IV Młodzieżowy Przegląd Twórczości Cz. Niemena
  • II m – Piotr Drożdżyński – powiatowy konkurs „Gwara Wielkopolska”
  • III m – Agnieszka Dolata - konkurs gastronomiczny „Festiwal Smaku. Młode Talenty”
  • Mariusz Talaga – stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

2014-15

  • Klaudia Radziszewska – stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

2016-17

  • Anna Talaga – stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Anna Talaga – stypendium Starosty Krotoszyńskiego
  • Szymon Marcia stypendium Starosty Krotoszyńskiego
  • Karolina Ciepła stypendium Starosty Krotoszyńskiego
  • Mateusz Kaczmarek  II miejsce w etapie wojewódzkim XXII Ogólnopolskiego Turnieju Cukierniczego

2017-18

  • Patrycja Kuś – stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Patrycja Kuś stypendium Starosty Krotoszyńskiego
  • Olga Pomogier stypendium Starosty Krotoszyńskiego
  • Jagoda Aleksandrzak stypendium Starosty Krotoszyńskiego
  • Weronika Piskorska stypendium Starosty Krotoszyńskiego
 


Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!