Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

gielda pracy
Hotel Restauracja Leśniczówka PDF

Hotel Restauracja Leśniczówka poszukuje uczniów do odbycia zajęć praktycznych w kierunku kucharz, kelner. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość dalszej współpracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową www.restauracjalesniczowka.pl

Krzysztof Szkudłapski

Hotel & Restaurant Leśniczówka

ul. Leśna 1

63-700 Krotoszyn

tel. 691 830 555

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
KEMSPAW PDF

Firma KEMSPAW USŁUGI SPAWALNICZE przyjmie kandydatów na ucznia praktycznej nauki zawodu o kierunku ślusarz. Oferujemy rzetelne przygotowanie do zawodu ślusarz oraz wstępne przygotowanie do kwalifikacji spawalniczych MAG TIG MMA z możliwością zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 604-592-848 lub pod adresem
ul. Grzegorzewska 3
63-700 Krotoszyn

 
Fiat PDF

Dealer Fiata Firma M.R.Piotrowscy poszukuje uczniów do odbycia zajęć praktycznych w kierunku mechanik pojazdów samochodowych. Oferujemy korzystne wynagrodzenie oraz możliwość późniejszego zatrudnienia.

Zainteresowanych zapraszamy do siedziby firmy Krotoszyn, ul. Ostrowska 191, tel. 62 7252455 oraz na stronę internetową www.fiat-piotrowscy.fiat.pl

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
21 czerwca 2019

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!